O mnie

Frank Duffy jest nauczycielem języka angielskiego, który pochodzi z małego miasteczka w północno-zachodniej Anglii – nieopodal Liverpoolu. Po raz pierwszy odwiedził Polskę w 2000 roku i uczył w kilku szkołach w Zielonej Górze. Na początku 2009 roku przeprowadził się do Warszawy i od tamtego czasu udało mu się zyskać znaczącą reputację jednego z najlepszych i najbardziej wiarygodnych nauczycieli w stolicy.

Frank na codzień nie zajmuję się tylko i wyłącznie nabywaniem doświadczeń w obszarze edukacji języka angielskiego. Jest też profesjonalnym autorem, który ma na swoim koncie wiele publikacji, opowiadań, nowel, a także kilka książek. Obecnie jest zatrudiony jako scenarzysta w amerykańskiej telewizji.

Żoną i partnerką biznesową Franka jest Angelika, która odpowiada za zarządzanie szkołą.

Ogromne doświadczenie Angeliki w zakresie prowadzenia biznesu może gwarantować, że wszyscy potencjalni klienci szkoły Franka Duffy’ego uzyskają opiekę na najwyższym poziomie.

Angelika posługuje się językiem angielskim, polskim oraz rosyjskim. Klienci będą mogli także porozumieć się w swoim ojczystym języku.