• Konwersacje w małych grupach

  Konwersacje w małych grupach

  dostosowane do poziomu uczestników
 • CAE / FCE

  CAE / FCE

  lekcje na wszystkich poziomach nauczania
 • Lekcje indywidualne

  Lekcje indywidualne

  przygotowanie do egzaminów/General English/Business English
 • Konwersacje na wszystkich poziomach

  Konwersacje na wszystkich poziomach

  Indywidualne zajęcia w siedzibie firmy
 • Marta

  “ Frank jest moim nauczycielem od przeszło półtora roku. Zależało mi na tym, żeby nabyć większej płynności i swobody w mówieniu. Po tym czasie uważam, że cel został osiągnięty. Konwersacje na wszystkie możliwe tematy sprawiają, że nasze spotkania, które z racji na świetną atmosferę trudno mi nawet nazwać lekcjami, są zawsze ciekawe, zabawne i angażujące. Frank jest bardzo ciekawą, dowcipną i kreatywną osobą, więc nauka języka przychodzi właściwie przy okazji. Bardzo polecam! ”


  Marta Pogorzelska-Gałach

 • Bożena

  Bożena

  “ Frank jest nauczycielem z wielką pasją! Wykorzystuje każdą okazję do pogadanki. Serdecznie polecam”


  Bożena Dąbrowska

 • Beata

  “ Zajęcia z Frankiem to połączenie przyjemnego z pożytecznym :) Szeroka tematyka zajęć dostosowana do indywidualnych potrzeb i zainteresowań ucznia, otwarte podejście Franka oraz jego ogromna wiedza i doświadczenie sprawiają, że zajęcia są nie tylko efektywną nauką języka ale także okazją do poszerzenia swoich horyzontów i wiedzy z różnych dziedzin życia.”


  Beata Cieślińska

 • Karolina

  “ Frank jest wspaniałym nauczycielem z odpowiednim doświadczeniem przy pracy z ludźmi oraz świetnym poczuciem humoru. Lekcje przebiegają niesamowicie szybko, a nauka angielskiego to sama przyjemność.”


  Karolina Jankowska

Renomowany nauczyciel języka angielskiego
z 20 letnim doświadczeniem.

Frank Duffy ma doświadczenie w nauczaniu osób pochodzących z różnych krajów, w różnym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania. Uczył w różnych placówkach edukacyjnych, w tym na Uniwersytecie w Southampton (Wielka Brytania). Frank pracował również jako nauczyciel w firmach oraz jako metodyk sprawujący opiekę nad innymi nauczycielami.

Frank Duffy
Native English speaker